Momentík...
0903104124 foto@silviapapugova.sk

Kde tlačiť fotky

Empik Foto sú vysoko kvalitné digitálne fotografie a fotodarčeky, ktoré vám dovolia zachytiť obľúbené momenty a zdieľať ich s priateľmi a blízkymi.

Fotoknihyhrnčekyobaly na telefónytričkávankúšikykalendárefotoobrazy a plagáty sa skvele osvedčia ako originálna pamiatka, nástenná ozdoba, a tiež ako personalizovaný darček.

Fotografie

Objavte možnosti, ktoré ponúka internetový obchod Empik Foto a premeňte svoje spomienky na fotky fantastickej kvality. Ponúkajú široký výber možností tlače fotografií, ktoré vám umožnia uchovať vaše obľúbené momenty na najvyššej úrovni, ktorá zabezpečí primeranú ostrosť, čistotu a farebnú hĺbku. Či už hľadáte klasické fotky, veľkoplošné fotky alebo fotky v neobvyklých formátoch, nájdete tu všetko, čo potrebujete.

Fotoknihy

Môžete si vybrať zo štyroch veľkostí, niekoľkých druhov papiera, viacerých pozadí, rámčekov a obrázkov, ktoré obohatia váš príbeh a dodajú mu jedinečnú atmosféru – presne ako pri fotení. Zvoľte si pre knižku vlastný názov, vyberte si obal a usporiadajte svoje fotografie v ľubovoľnom poradí, v ktorom chcete uchovať svoje najdôležitejšie okamihy raz a navždy. Fotokniha je tiež dokonalým darčekom pre niekoho výnimočného – vložte do svojich fotografií ešte viac seba a zdieľajte krásne spomienky so svojimi blízkymi. Možnosti fotoknihy sú nekonečné a jediné, čo vás obmedzuje, je vaša fantázia!

Fotoobrazy

Personalizovaný obytný priestor je mimoriadne dôležitý pre pocit pohodlia a vytvorenie útulnej atmosféry, ktorá spĺňa potreby a estetické preferencie členov domácnosti. Vďaka personalizácii interiéru každá izba získava charakter a stáva sa jedinečným miestom, ktoré odráža osobnosť a životný štýl jej obyvateľov. Dizajn interiéru netvorí len nábytok a úžitkové prvky, ale predovšetkým dekorácie vrátane nástenných, ktoré miestnosť zútulnia a zvýrazňujú.

Personalizované obrazy dostupné v internetovom obchode Empik Foto Vám pomôžu vytvoriť originálne dekorácie ladiace s interiérovým dizajnom Vášho bytu a Vašou osobnosťou, vďaka ktorým bude Váš interiér ucelený a jedinečný.

Fotohrnčeky

V EmpikFoto máte z čoho vyberať. 6 rôznych modelov hrnčekov – klasický, latte, alebo možno smaltovaný? Vyberte si svoj obľúbený tvar, pridajte fotografiu, grafiku alebo nápis a vychutnajte si vlastný personalizovaný hrnček. Nezabudnite, že je to aj skvelý darček pre niekoho blízkeho.

Fotoprodukty

Vytvorte vlastný darček! Či je to osoba blízka vášmu srdcu, snúbenica, manžel, vaša mama alebo tiež šéfka či kolega z práce – určite ich poteší darček, ktorý má nejaký význam.

Na fotodarček môžete pridať akúkoľvek fotografiu – niečo, čo dá produktu individuálny, neopakovateľný charakter. Narodeniny, výročie, rozlúčky – všetky tieto príležitosti vyžadujú neobyčajné pamiatky. Zvoľte si fotodarček, efekt bude stopercentný.

Pridaj komentár