Momentík...
0903104124 foto@silviapapugova.sk

Minimalistické fotenie detí vo veku 4 – 12 mesiacov je asi to najmilšie. Je to obdobie, keď sú deti najživšie, najvšímavejšie a neskutočne zlaté.

Bez rušivých prvkov

Ich spontánnosť a prirodzenosť sú neprekonateľné a autentické. Fotenie bez rekvizít a na bielom pozadí umožňuje zvýrazniť ich osobnosť. Necháme ich, aby sa sami prejavovali, a ja zachytím tieto jedinečné, často aj vtipné momenty.

Jednou z najúžasnejších vecí na fotení detí v tomto veku je ich schopnosť mať radosť a smiať sa aj na tých najobyčajnejších veciach . Stačí málo, pohyb alebo zvuk a už máme veľkolepý úsmev na fotke. Sú tiež neuveriteľne zvedavé a láskavé. Skoro vždy sa veľmi ľahko skamarátia a sú otvorené novým zážitkom, čo prináša ešte viac zábavy. Prežívajú veľkú škálu emócií, rýchlo menia smiech na plač a naopak, čo je príležitosť na dokonalé momenty.

Výhody minimalistického fotenia detí

Minimalistické portréty detí majú mnoho výhod. Nielenže zvýrazňujú jedinečné črty každého dieťaťa, ale aj poskytujú čistý a nadčasový vzhľad, ktorý sa bude páčiť aj o mnoho rokov neskôr. Bez rušivých prvkov sa môžeme úplne sústrediť na tvár dieťaťa a jeho emóciu.
Môžu byť dokonalý darček pre rodinu napríklad aj vo forme obrazu. Deti rýchlo rastú, menia sa a toto obdobie je ideálne na zachytenie ich malých ručičiek, nožičiek a tváričky s bacuľatými líčkami. Sú to vzácne spomienky na ich prvý rok.

  • minimalistické fotenie detí

Aj vaše deti môžu mať také fotky

Takže ak premýšľate o tom, ako zachytiť krásne momenty vášho dieťaťa v jeho najrannejšom veku, minimalistické portréty by mohli byť tou správnou voľbou. Už teraz sa teším na to, že spolu zachytíme úžasné okamihy a vytvoríme nezabudnuteľné spomienky.

Ak máte záujem o viac informácií alebo by ste si radi rezervovali termín, neváhajte ma kontaktovať. Rada vám pomôžem vytvoriť krásne portréty, ktoré budú potešením na celý život.

Napíšte mi


Dohodneme si detaily fotenia.


    Pridaj komentár