0903104124 foto@silviapapugova.sk

Rodinný film

Predstavte si, že sa môžete vrátiť v čase. Pripomenúť si kde a ako ste žili, vidieť vašich rodičov, starých rodičov. Počuť ich hlas a precítiť znova lásku.

Video je oživením fotografie

Život plynie veľmi rýchlo, všetko sa mení. Predstavte si, že keď vaše deti vyrastú a budú mať svoje deti, budete im môcť ukázať aká bola vaša rodina, ich domov, ako a kde vyrastali, ako sa smiali alebo doťahovali, aký bol váš a ich obyčajný život.

Rodinný film je výnimočná pamiatka pre celú rodinu. Film plný lásky, emócií a skutočných momentov. Teraz možno obyčajný deň, ktorý však pre vás neskôr bude výnimočný.

Pomôžem vám vytvoriť rodinný film

Rodina môjho manžela – starí rodičia, krstní našich detí, bratranci, sesternice, žijú na opačnej strane krajiny. Nenavštevujeme sa často, lebo cesta je dlhá a deti aj starí rodičia zle znášajú cestovanie. Naše deti veľa fotím a natáčam a posielam im fotky a videá, babka má tablet, ktorý je už “zodratý” ako vnúčatá stále obzerá. Aj keď nie sme tak často spolu, vidí ako deti rastú a čo spolu „povyvádzajú“. Vždy keď spolu voláme, tak mi pripomenie, aby som veľa posielala a teší sa na ďalšie fotky a videá. Pre nás je to obyčajný, každodenný život, ale pre vzdialenú rodinu je to hotový poklad.

Vaša rodina je jedinečná. Váš príbeh je jedinečný. Dovoľte mi zachytiť chvíle a drobnosti, ktoré robia váš život každodenný bežný … mimoriadnym. Spomienky dokumentované vo filme a fotografiách, zachované pre ďalšie generácie. Momenty, ktoré znamenajú pre vás veľa a budú znamenať veľa pre vaše deti.

Rodinný film je najkrajší darček, ktorý môžete dať vašim deťom a tiež sebe. O 30 rokov to bude najcennejší rodinný poklad.

Tu si môžete pozrieť viac rodinných filmov.

Napíšte mi

Dohodneme si termín fotenia. Teším sa na Vás.

    Pridaj komentár