Momentík...
0903104124 foto@silviapapugova.sk

Sobotné dopoludnie

Fotenie v domácom prostredí

Prednedávnom som od Katky dostala takýto mail:

“Najprv sme boli 3 členná rodina a ako to býva, chceli sme pre nášho syna Olivera (3) súrodenca. Namiesto jedného prišli hneď dvaja súrodenci dvojičky Dávidko a Ninka a tak sa z nás stala jedna veľká rodina. Dvojičky majú už pol roka a každý deň u nás je iný. Aj keď je to občas náročne, stojí to za to. Úsmev mojich detí je pre mňa balzamom na dušu a znakom toho, že všetko je tak, ako má byť.”

Katkinu rodinku som navštívila aj s foťákom a strávila som u nich 2 hodinky.

Poznáte to, že deti vidíte každý deň, zdajú sa vám rovnaké ale keď si pozriete fotky, čo ste spravili dávnejšie, tak zrazu zistíte, že ako veľmi vyrástli a ako sa zmenili a už to nie je to malé bábo, čo ste mali ešte nedávno v náručí. Často ste si aj želali aby už bolo veľké a samostatné 🙂 Katka si tým prešla pri Oliverovi, zrazu vyrástol a je z neho škôlkar. Pri dvojičkách si užíva každú chvíľu, bábätkovské obdobie ale čas beží a detičky rastú ako z vody.

Pri týchto fotkách sa bude môcť neskôr vrátiť v čase a pripomenú jej čo prežívali. Určite to bude pre celú rodinku príjemná a sčasti aj úsmevná spomienka 🙂

Som veľmi rada, že vám môžem ukázať kúsok ich bežného dňa a skutočnú krásu rodinného života, ktorý je plný rôznych emócií. Verím, že som Katku, Juraja, Olivera, Davidka a Ninku nenavštívila naposledy.

  • sobotné dopoludnie
  • dokumentarna rodinna fotografia

Napíšte mi


Dohodneme si detaily fotenia.


    Pridaj komentár